Kierownik budowy

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pełnienie obowiązków kierownika budowy/kierownika robót
  • Koordynowanie prac podwykonawców na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Kierowanie procesami budowlanymi
  • Nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców

Wymagania:

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane lub sanitarne (budowa obiektów przemysłowych i kubaturowych)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programu kosztorysowania
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie umożliwiającym prowadzenie negocjacji z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Zdobywanie doświadczenia w pracach u wielu różnych klientów

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) należy kierować mailowo na adres

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane przez nas oferty. Do CV prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku braku klauzuli, zgłoszenia nie będą rozpatrywane.