Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki
  • Rozliczanie należności i zobowiązań
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zakresem rachunkowości oraz prawa podatkowego (bilans, rachunek zysków i strat)
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Doświadczenie w księgowości lub biurze rachunkowym
  • Znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego na poziomie średnim
  • Samodzielność w wykonywaniu czynności
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) należy kierować mailowo na adres

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane przez nas oferty. Do CV prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku braku klauzuli, zgłoszenia nie będą rozpatrywane.